IV Mistrzostwa Polski Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

06.03.2016

W dniach 13-14.02.2016 roku w Szczawnicy odbyły się już IV Mistrzostwa Polski Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Pierwszy raz wzięła w nich udział reprezentacja druhów OSP Przysietnica.

W pierwszym dniu odbyły się zawody indywidualne. W kategorii Narciarstwa Alpejskiego wśród blisko 150 zawodników byli także strażacy OSP Przysietnica, którzy zaprezentowali się przyzwoicie. Na szczególne gratulacje zasługuje Piotr Tokarczyk, który jako nasz najlepszy rezprezntant zajął bardzo dobre miejsce.

W drugim dniu odbyły się zawody drużynowe polegające na pokonaniu slalomu przez czterech strażaków trzymając odcinek węża.

Całości zawodów towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda i wspaniała zabawa.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęcia z zawodów.

Autor: xxx |