Zarząd spotkał się na swoim pierwszym posiedzeniu w dniu 04.02 2016

12.02.2016

Zarząd spotkał się na swoim pierwszym posiedzeniu w dniu 04.02 2016

Zarząd spotkał się na swoim pierwszym posiedzeniu w dniu 04.02 2016 w budynku remizy. Omawiano sprawy bieżące jak również harmonogram prac na 2016 rok. Prezes przedstawił harmonogram prac remontowych w 2016 roku. Zakres prac to wymiana kotłowni w budynku remizy ja również remont garaży, sanitariatów części garażowej i korytarza. W obecnej chwili przygotowywane są projekty i pozwolenia. Wniosek będzie złożony do końca lutego. Przyporządkowano zakresy odpowiedzialności i kompetencji zarządu na nową kadencję. Naczelnik przedstawił sytuację w JOT jak również zaproponował wystawienie samochodu Star do sprzedaży i ustalenie ceny. W trakcie posiedzenia podjęto cztery uchwały w sprawach: podziękowania dla ustępujących członków zarządu, przyznania odznaczeń wyróżniającym się druhom , przyznanie honorowego strażaka dla Stefana Ogorzałego i odznaczenia zasłużony dla Gminy Stary Sącz dla honorowych strażaków. Ustalono termin mszy z okazji dnia strażaka na 01.05.2016 godz. 7.00, natomiast wieczorem w dniu 01.05 zorganizowanie ogniska integracyjnego dla strażaków. Ustalono cenę zbycia samochodu na 25 tyś złotych. Na tym spotkanie zakończono.