Zawody MDP

15.01.2016

29.06.2014 o godzinie 14.00 w Podegrodziu odbyły się IV Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze MDP wg regulaminu CTiF dla powiatu nowosądeckiego.

Zawody prowadził Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu st.bryg. Paweł Motyka, natomiast sędzią głównym był Naczelnik Wydziału Operacyjno-Szkoleniowego KM PSP w Nowym Sączu bryg. Marian Marszałek. W zawodach wystartowały drużyny, które zostały wyłonione jesienią ubiegłego roku w eliminacjach gminnych, łącznie 22 MDP - 14 drużyn chłopięcych i 8 drużyn dziewczęcych. Rozegrano dwie konkurencje - rozwinięcie bojowe i bieg sztafetowy z przeszkodami. Naszą jednostkę reprezentowała Dziewczęca Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza i był to jej debiut na zawodach szczebla powiatowego. Dziewczyny zajęły bardzo dobre 5 miejsce, które dało im motywacje do dalszej ciężkiej pracy.
Serdecznie gratulujemy.  Autor: Opiekun MDP Ewa Borzęcka